Data Air Jordan 13 OG Chicago Release

Homepage Forums Donations Data Air Jordan 13 OG Chicago Release

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Profile photo of hua shao hua shao 2 months, 1 week ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #60425
  Profile photo of hua shao
  hua shao
  Participant

  Ten klasyczny Buty Jordan Sklep Jordans 13 znajdą Biały kolorze spadł skóry, które przychodzą do języka i jest umieszczony na bocznych panelach. Red zostaną wykorzystane na podeszwie środkowej, która z kolei rozciąga się pięty. Dzięki kostce może być tradycyjna hologram, który dodaje do dowolnej miły akcent. Inne zalety to Blacka wokół podeszwy i Jumpman marki wokół języka.
  Urządzona w klasycznej Buty Jordan Damskie planu kolorów. Ten Jordans 13 biało-kolorowym spadł górna, która prowadzi się w języku, a także na pierwszych paneli bocznych Jordanów 13 oferty. Czerwone akcenty otaczają hologram kostki oprócz lokalizacji jego droga niższa kierunku podeszwy. Kończenie wygląd są czarne informacji na podeszwie i dodaje minimalny szczegół wokół markowych język też.
  Buty Jordan Męskie, że Jordan Brand wydała ten model w kolorze białym i Red dalej Chicago Jordans 13. Plan ten kolor jest zdecydowanie wersja oryginalna, która wymaga poświęcenia 1998. Należy pamiętać, pierwszy Jordans 13 wydany pod koniec 1997 roku i dlatego firma obchodzi dwudziestą rocznicę. Następnie przedsiębiorstwo wprowadziło obuwie powrotem po raz kolejny, tym razem oznaczoną tym roku, który po raz pierwszy kolor ten mashup byłby retro release.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.